Λέξεις-κλειδιά

*Ψάχνει στους τίτλους των αγγελιών εργασίας και στους πρώτους 150 χαρακτήρες.

Περιοχή

Εταιρία:
RAINBOW WATERS
Ημερομηνία Δημοσίευσης:
29-04-22
Τύπος απασχόλησης:
Πλήρης
Κωδικός θέσης εργασίας:
Κατηγορία εργασίας:
Διοίκηση Ανθρώπινου Δυναμικού (HR)
Περιοχή εργασίας:
Δήμος Αχαρνών

Junior HR Recruiter

H RAINBOW WATERS (www.rainbowwaters.gr), αποτελεί την κορυφαία ελληνική εταιρία στα ψυκτικά μηχανήματα και στα οικιακά φίλτρα νερού. Η εταιρία αναζητεί να εντάξει στο δυναμικό της:

Περιγραφή θέσης:

  • Ανεύρεση των κατάλληλων υποψηφίων (ανάρτηση αγγελιών, επιλογή βιογραφικών, επικοινωνία με τους υποψηφίους, προγραμματισμός και συμμετοχή στις συνεντεύξεις).
  • Συγκέντρωση όλων των δικαιολογητικών, τα οποία απαιτούνται για τις νέες προσλήψεις.
  • Ένταξη των νεοπροσληφθέντων συναδέλφων στην εταιρία (ενημέρωση για την κουλτούρα και τον προσανατολισμό της).
  • Διεκπεραίωση διαδικασιών, που αφορούν στην οργάνωση και την εύρυθμη λειτουργία της εταιρίας.
  • Διαχείριση των θεμάτων που αφορούν τους εξωτερικούς συνεργάτες οι οποίοι σχετίζονται με θέματα ανθρώπινου δυναμικού (τεχνικός ασφαλείας, γιατρός εργασίας, DPO).
  • Συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα και υποκαταστήματα της εταιρίας.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο στη Διοίκηση Επιχειρήσεων, σε Κοινωνικές Επιστήμες ή παρεμφερή πεδία σπουδών.
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας.
  • Ευχέρεια στη χρήση Η/Υ.
  • Ομαδικό πνεύμα.
  • Εχεμύθεια.
  • Άριστος χειρισμός προφορικού και γραπτού λόγου.
  • Βασικές γνώσεις που αφορούν στις οδηγίες του ΕΟΔΥ για την COVID.
  • Ολοκληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές.
  • Συνεχή εκπαίδευση.
  • Προοπτικές εξέλιξης.
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον.

Οι υποψήφιοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση